Le Petit Marseillais Duş Jeli

Le Petit Marseillais duş jeli yorumlar

Daha önce pek çok duş jeli denedim. Özellikle her zaman kullandığım duş jeli Duru‘nun şu içinde küçük tanecikleri olan duş jellerindendi. Kalıcılığı çok yok ama yine de fena değil diyordum.

Geçenlerde Gratis’e gittim. Biliyorsunuz Gratis’te bazı ürünlerde indirimler oluyor. Yani belli zamanlarda Gratis’te indirimler yapıyorlar ve her yerde bulamayacağınız ürünleri Gratis’te bulabiliyorsunuz.

Ben de tamamen şans eseri bir adet Le Petit Marseillais duş jeli aldım. Nasılsa banyoda duş jeli kullanıyorum, bundan da bir tane alayım hazır indirimdeyken dedim. Ürünü Watsons’ta da bulabilirsiniz bu arada. Benim aldığım Le Petit Marseillais Vanilya Sütü Duş Jeli. İlk kez vanilyalı duş jeli kullanıyorum.

Le Petit Marseillais Duş Jeli hakkında yorumlar

Le Petit Marseillais Banyo ve Duş Jeli

Le Petit Marseillais Duş Jeli tavsiye eder misiniz diye sorarsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum. Bendeki bitsin, ki kolay kolay bitmez gibi çünkü 250 ml. Ama bitsin diğer içeriklerini de deneyeceğim. Le Petit Marseillais süt duş jeli var mesela çok merak ediyorum. Tatlı badem sütü duş jeli, lavanta balı banyo ve duş jeli, portakal çiçeği banyo ve duş jeli, pamuk ve gelincik sütü banyo ve duş jeli ve beyaz şeftali ve nektarin banyo ve duş jeli benim tarafımdan kesinlikle tek tek denenecek.

Le Petit Marseillais markasının ayrıca sıvı el sabunları da varmış. Bitkisel yağları kaynatarak hazırlıyorlarmış el sabunlarını. Banyo ve dul jelleri yumuşacık. Ben lifime bir lokma döküyorum, o kadar güzel köpürüyor ve cildimi yumuşacık yapıyor ki size anlatamam. Ve kokusu da çok kalıcı.