Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi Kullananlar Yorumlar İnceleme

Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi

Procsin leke karşıtı güneş kremi kullananlar ne diyor bilmem ama ben kullandım ve sizin için bir yorumlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim.

Biliyorsunuz kullandığım ürünler hakkındaki yorumlarımı bu şekilde sizinle hiçbir markanın sponsorluğu olmadan paylaşıyorum. Ki tarafsız bir şekilde belki benim yorumumun da sizin fikrinize bir katkısı dokunur.

Çünkü her şey çok pahalı ve biz yeni çıkan veya çok beğenilen ürünleri kullanmak istiyoruz. Ancak bazen verdiğimiz paraya değmiyor ya da beklemediğimiz kadar çok işe arıyor.

Daha önce Procsin dudak nemlendirici çay ağacı dudak bakım kremi ve Boom butter saç bakım yağı ile ilgili yine bu markaya ait iki ürüne inceleme yazısı yazmıştım.

Procsin leke karşıtı güneş kremi kullananlar

Ozon tabakasının durumu pek iç açıcı değil. Ayrıca güneşe çıkmasak dahi bilgisayar, tablet ekranlarındaki radyasyondan dolayı lekeler oluşuyor. Bunun önüne geçebilmek için de ürünler kullanmak gerekiyor.

Yaz çantasında neler olmalı? Hametan krem, Madecassol krem, ozon yağı. Bunlar güneş yanığı acısı nasıl geçer dediğimizde kullanabileceğimiz leke ve yanık giderici ürünler.

Şimdi gelelim procsin leke karşıtı güneş kremi kullananlar memnun mu kısmına. İsmi anti-blemish face and body protection cream yani leke karşıtı koruyucu yüz ve vücut güneş kremi olarak geçiyor.

İçindekiler kısmını sizinle paylaşayım çünkü siz de benim gibi ürünün içeriği nedir önce bir bakayım diyenlerdenseniz işinize yarar.

Procsin leke karşıtı güneş kremi içeriği içerik yorumlar

Kullanımı da kolay. Tüm cilde ve yüze (bu da iyi yanı) sürüyorsunuz ancak ürün sadece 60 ml. Eğer deniz kenarındaysanız 2-3 saatte bir sürmeniz gerekiyor. O yüzden anca iki hafta falan yeter.

Procsin leke karşıtı güneş kremi yorumlar inceleme

Ben ürünü bir kaç kez kullandım ve sonra kullanmadım. Nedenini şimdi anlatacağım. Hem vücuduma hem de yüzüme sürmüştüm.

Procsin leke karşıtı güneş kremi yorumlar inceleme bölümünde baştan söylemem gerekir ki ben memnun kalmadım. Nedeni ise benim cildim hassas özellikle de gözlerim.

Öyle her kozmetik markasını kullanamıyorum alerji yapıyor. Buna far, rimel, göz kalemi, fondöten de dahil. Bu kremi kullandığımda gözüme değdirmememe rağmen bayağı bir gözlerim yaşardı.

Cilt ne kadar emiyor emin değilim çünkü yüzümü yıkadığımda bol bol beyaz beyaz aktı.

Procsin leke karşıtı güneş kremi kokusu muhteşem fiyatı da kampanyada iyi ancak tavsiye eder misin derseniz bunun yerine evde bronzlaştırıcı güneş yağı yapımı yazımdaki karışımı tavsiye ederim.

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Şimdi Procsin leke karşıtı güneş kremi için ürün değerlendirme ve puanlaması kısmına geçerek yazıyı bitirelim. Yani bana alerji yapmamış olsaydı ve yapışkanlığı daha az olsaydı benim için daha uygun olurdu ama denizde verim alabilirsiniz.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 9/10
Yapışkanlık : 9/10
Kullanım kolaylığı : 9/10
Alerji : 9/10
Etki : 7/10
Fiyatı : 6/10
Tekrar alır mıyım? Hayır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.