Procsin Dudak Nemlendirici Çay Ağacı Dudak Bakım Kremi

procsin dudak nemlendirici çay ağacı krem

Dudak nemlendiricileri ve dudak kremleri konusunda uzman oldum artık. O kadar çok kullandım. Bu çay ağacı kremi son olarak kullandığım Procsin dudak nemlendirici yorumlarımı paylaşacağım.

Her şeyden önce söylemem gereken önemli şeyler var. Dediğim gibi çok uzun süredir dudaklarım hep çatlak ve pek çok dudak nemlendirici ve dudak kremi kullandım. Bunlar arasında hatırlarsanız, Aloe Vera dudak nemlendiricisi ve Bioderma dudak nemlendirici balm da vardı.

Bu kullandığımız ürünler tabii ki yardımcı oluyor fakat dudak çatlaması neden olur? bunun altta yatan sebebini de mutlaka bilmek gerekiyor. Mesela sürekli olarak hep çatlak ve/veya kırış kırışsa bir tahlil yaptırıp B12 vitamininize baktırmanız gerekir çünkü bunun etkisi çok.

Benim için dudak çatlamasına en iyi gelen şey iki tane oldu, ki dediğim gibi ben çok uzun süredir bu sorunu yaşıyordum. Biri dermaroller uygulaması diğeri de B12 vitamin seviyemi doktor kontrolünde yükseltmek.

Procsin dudak nemlendirici

Dudak çatlamasına iyi gelen şey nedir dediğimizde, kullandığımız nemlendiricilerin kaliteli olmasını da eklemek gerekiyor. Olabildiğince organik, temiz içerikli bir dudak nemlendirici çok daha fayda sağlayacaktır.

çay ağacı dudak bakım kremi

Procsin çay ağacı kremi dudak nemlendirici yeni aldığım ve yaklaşık bir aydır kullandığım bir ürün. Çok da bereketli. Daha önce farklı markalardan da kullandım ama daha çabuk bitiyorlardı. Şimdi yorumlarımı anlatacağım.

Procsin leke karşıtı güneş kremi yorumlar

Procsin dudak nemlendirici yorum

Formu biraz katı, yani kullandığım diğer ürünler gibi ıslak değil veya yumuşak değil. Ama sürerken dudağı zorlamıyor. Procsin dudak nemlendirici yorumuma çay ağacı kremi özelliği ile devam etmek istiyorum. Çünkü bu ne işe yarıyor bunu da bilmek gerek.

Maybelline Super Stay Stick Matte Ink ruj yorumlar ve inceleme

Dudakları bakterilerden, mikroplardan koruyor. Yani dudaklarım hep uçuk oluyor neden hep uçuk çıkar diyorsanız sizin kullanmanız gereken dudak nemlendiricisi bu. Çünkü çay ağacının antibakteriyel özelliği var. Hem koruyor hem de onarıyor. Ürüne de çok hoş bir koku veriyor.

procsin çay ağacı krem dudak nemlendiricisi

Paketinin üzerinde kuru, çatlamış dudaklar için çay ağacı dudak bakımı yazıyor. İçinde ayrıca E vitamini ve karite yağı var, %15 de güneş koruması var. Ürün 5.2 gram yani 5.5 ml. Biliyorsunuz cilt için en önemli vitamin zaten E vitamini. Harika bir nem ve koruma sağlayan karite yağından da daha önce bahsetmiştim.

Çay ağacının keskinliğinden dolayı, ürünün kokusunda da daha çok onu duyuyorsunuz. Hani damla sakızı vardır ya, sert olur onlar. Sürdükten sonra onun kokusu, tadı varmış gibi geliyor dudaklarınızda.

Procsin dudak nemlendirici içeriği de çok güzel ve doğal.

Procsin dudak nemlendirici içindekiler açısından temiz. Zaten paraben yok, silikon yok, alkol yok, parafin, renklendirici ve sodyum klorür de yok. Şimdiye kadar kullandığım en doğal dudak nemlendirici bu ve bundan sonra da muhtemelen bunu kullanmaya devam ederim.

procsin dudak nemlendirici krem içeriği içindekiler

Çay ağacı dudak bakım kremi zaten hem koruma sağlıyor hem bakım sağlıyor hem kokusu güzel hem tadı güzel. Bu ürüne en iyi dudak nemlendiricisi ünvanını vermekte bir sakınca görmüyorum şimdilik.

Çatlamayan sağlıklı dudaklar

Dudak bakımı ile ilgili bazı önemli şeyleri tekrar belirtmekte fayda var. E vitamini çok besleyici, çay ağacı yağı koruyucu ve karite yağı de çok iyi nem veriyor. Fakat bunlar dışarıdan uygulayabileceğimiz çözümler. İçeride bir sorun olup olmadığına emin olmak için, yani dudak çatlaması neden olur dediğimizde bunun temel sebebini bulmak da önemli.

Dudak çatlamasına en iyi gelen şey

Dediğim gibi B vitamini eksikliğinin bunda etkisi oluyor gerçekten. Bir tahlil yaptırıp vücudumuzdaki vitamin, mineral ve hormonları kontrol etmek her zaman çoğu sorun için çok faydalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir