Revox Biotin Collagen At Kuyruğu Bitki Özü Şampuan

Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özlü kolajen şampuan

Kolajenin öneminden daha önce bahsetmiştim, hem cilt için hem saç için etkileri harika. Bir süredir Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özü şampuan kullananlar arasındayım ve yorumlarımı paylaşmak sizinle istedim.

Gerek beslenme şeklinin ve içeriğinin değişmesiyle, gerekse hava kirliliği, stres ve güneş ışınlarının olumsuz etkisiyle birlikte saçımızdan ayağımızın ucuna kadar artık devamlı toksinlere maruz kalmamız kaçınılmaz oluyor.

Böyle olunca da hem cildimiz hem organlarımız hem kemiklerimiz hasar görüyor. Kolajen takviyesi önceden 60-70 yaş üzeri için daha önemliyken şimdi artık 30’lu 40’lı yaşlara indi. En basitinden bu yaşlardaki kişilerde kırışıklık, cilt kuruması, eklem ağrıları gibi şeyler görülüyor.

Ben de sık sık kolajen maske, kolajen tabletler ve Bee Beauty kolajen krem ve Destek kollajen krem gibi kolajenli kremler kullanıyorum. Şimdi sıra saç bakımına geldi. Sadece cilde değil, saçlara ve saç derisine de kolajen bakımı gerekiyor.

Revox biotin kolajen şampuan kullananlar

Bu şampuanı bir arkadaşımdan duydum, onun da saçları kuru ve cansız. Aklımın bir köşesine ismini yazmıştım, daha sonra indirimde bulunca fiyatı da uygun diye aldım. Elbette önce Revox biotin kolajen şampuan kullananlar memnun mu neler diyor diye biraz araştırdım. Herkes gayet memnundu.

Evde sarımsak şampuanı nasıl yapılır?

Zaten içeriğini inceleme alışkanlığım olduğu için, hem FDA onaylı olması hem de GMP quality sertifikası olması beni çok cezbetti ve düşünmeden kullanmaya başladım.

Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özü şampuan içeriği

Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özü şampuan içeriği burada, merak edenler için resmini paylaşıyorum siz de bakabilirsiniz. Yani folik asit, biotin, gingseng, melissa, hint yağı, ginkgo biloba (japon erği) gibi harika içeriklere sahip bir şampuan.

Boom Butter saç bakım yağı nasıl kullanılır

Revox at kuyruğu biotin collagen şampuan yorum

Daha ilk kullanımda saçlarınızı yumuşatıyor, temizliyor ve kokusu da çok güzel. Genelde faydalı ürünlerin kokusu kötü oluyor ya da içine zararlı parfümler eklemek zorunda kalıyorlar, bu öyle değil. Gördüğünüz gibi Revox Biotin & Collagen Şampuan içeriği gayet güzel.

Saç uzatan doğal yağlar hangileri?

Evde saç spreyi yapımı için doğal tarif

Ne kadar kullanmak gerekiyor? Bazı şampuanları mercimek kadar kullansanız da yetiyor ama bu şampuanı fındık kadar kullanınca bana ancak yetiyor hatta ilk yıkamada biraz daha fazla alıyorum.

Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özlü saç bakım şampuanı kullananlar arasında girdiğim için gayet memnunum. Saç derisinde kuruluk yaşayanlar ve benim gibi saçları cansız, ince telli olanlar için tavsiye ederim.

revox e vitaminli kolajen şampuan

Ben iki kez kullanıyorum. İlkinde saçlarımı ve saç derimi temizlemek amacıyla tüm saçıma yedirip masajla köpürtüyorum, ki güzel köpürüyor. İkincisinde yine saçıma uygulayıp bir kaç dakika bekliyorum. O sırada da yüz peelingimi yapıyorum veya vücudumu keseliyorum.

Revox biotin collagen at kuyruğu bitki özü şampuan fiyatı çok uygun, yorumlarımı okudunuz, içeriği çok güzel bence mutlaka alıp deneyin. Ben çok memnun kaldım. Ha kokusu kalıcı mı? O kadar değil. Ama saçı temizlediğini ve beslediğini ilk kullanımlarda anlayabiliyorsunuz.

Biotin ne işe yarar? Faydaları nedir?

Biotinli şampuanlar veya dışarıdan alınan biotin takviyesi aslında bir B vitaminidir. Saçlar ve tırnaklar üzerinde oldukça etkilidir. Saçların güçlenmesini, kalınlaşmasını etkileyen biotin ayrıca saç da uzatıyor.

biotin ne işe yarar faydaları nedir

Biotinin aynı zamanda enflamasyon giderici özelliği de var. Bu da saçı hem beslediği hem de kepek gibi, mantar gibi sorunların oluşmamasını sağladığını gösteriyor. Ayrıca saç dökülmesine de çok iyi geliyor.

Ben bazen biotin takviyesi kullanıyorum ve o dönemlerde tırnaklarım neredeyse hiç kırılmıyor. Normalde kağıt gibi incedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir