Destek Kollajen Krem Kırmızı Yosun Özlü Nemlendirici

destek kollajen krem

Destek kollajen krem yaklaşık bir yıldır kullananlar arasındayım. Destek kolajen krem hakkındaki yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim.

30 yaşından sonra, ciltte kuruluk ve kırışıklık başlamışsa artık kolajenli ürünler kullanmakta fayda var. 40 yaşından sonra da kolajen takviyesi almak gerektiğini daha önce anlatmıştım.

Bunun için kullandığım ürünler Bee Beauty kolajen yüz kremi, Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı krem, ayda bir kaç kez yaptığım kolajen kağıt maske ve Destek kollajen krem.

Neden üç krem birden kullanıyorsun diye soracak olursanız. Bee Beauty’leri Gratis indirimlerinden alıyorum, fiyatları çok uygun oluyor. Fakat elbette tavsiye kollajen krem olarak hangisini önerirsin dersen Destek kollajen krem derim. Neden mi?

Destek kollajen krem kullananlar

Bir kere içerik olarak çok güzel ve temiz bir krem. Daha önce diğer kullandığım kremlerin de içeriklerini yazmıştım. Bununkini de birazdan yazacağım.

Serena Beauty kolajen serum

Destek kollajen krem kullananlar en çok kremin kokusundan ve dokusundan bahsediyor. Bundan ben de bahsetmeden geçersem olmaz.

Kremin kokusu tek kelimeyle muhteşem. Sanki böyle o çok eskiden hatırladığımız beyaz sabun gibi harika bir kokusu var.

destek kolajen krem nedir fiyat kullananlar

Kolajen kremlerin ortak özelliği biraz yapış yapış olmasıdır. Yani yüzünüze sürdüğünüz diğer nemlendirici kremler gibi değildir. Kremine göre ve içindeki kolajen miktarına göre belli bir süre yüzünüzde o yapışkanlığı hissedersiniz.

Qfect hyaluronik asit serum

Destek kollajen kremde de o yapışkanlık hissi oluyor fakat çok rahatsız edici değil. Yani tüm gün yüzünüzde kalmıyor o his. Dokusu da tıpkı krema gibi yani ince bir yapısı yok kremin. Sıvı sabun gibi diyebilirim. Ama yüzünüze sürünce ısıyla yumuşayıp dağılıyor.

Kırmızı yosun özü ne işe yarar?

Kırmızı yosun özü çoğunlukla kozmetik ürünlerde kullanılan harika bir içeriktir. Kırmızı yosun özü ne işe yarar faydası nedir denildiğinde akla ilk olarak antioksidan özelliği gelir. Zengin bir protein ve vitamin kaynağıdır.

Kırmızı yosun özlü şampuanlar, kremler ve sabunlar aslında çok uzun yıllardır var olan ama son yıllarda daha da çok üretilmeye başlanan kozmetik ve bakım ürünleridir.

kırmızı yosun özü ne işe yarar faydaları nelerdir

Kırmızı yosun özü nemlendirici, cildi koruyucu, arındırıcı ve besleyici özelliklerin hepsini bir arada taşır.

Destek kollajen krem kırmızı yosun özlü nemlendirici içeriği ve fiyat

Destek kollajen kırmızı yosun özlü krem fiyat olarak 40-50 TL arası değişmekle birlikte genelde bu civarda. Bana sorarsanız 40 TL üzerine çıkmamalı bu krem.

Bir Türk markası olmasından dolayı Destek ile gurur duyuyoruz fakat elbette biz kadınlar fiyat içerik ve performansa baktığımız için daha pahalı bir yerli marka almak yerine o paraya ithal bir ürün almaya kayabiliriz. Destek bu konuda dikkatli olmalı ve bu fiyat aralığını aşmamalıdır.

Destek kolajen krem içerik

Şimdi bakalım Destek kolajen krem içerik olarak nasıl? Bana sorarsanız neredeyse kusursuz bir içeriğe sahip.

Gördüğünüz gibi 50 ml bir krem için gerçekten çok iyi bir içerik. Kutunun altında ve kendi sitelerinde de içeriği paylaşmaları çok güzel.

Ayrıca kullanımını da anlatmışlar. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanıyor. Boyun bölgesine de uygulayabilirsiniz ki bence kırışıklıklarınız varsa uygulayın. Ben de o şekilde kullanıyorum.

Destek kollajen krem faydaları

Cildi nemlendirir, cilt yapısını korur, arındırıcı etkisiyle ciltteki toksin oluşumunu engeller bu da sivilce ve akneyi önler. Ayrıca kırışıklıkların oluşmasını önler ve var olan kırışıklıkları azaltır.

destek kırmızı yosun özlü kolajen krem

Cilde esneklik ve yumuşaklık verir. UV ışınlarına karşı doğan koruyucudur. Tüm bunlar Destek kollajen krem faydaları arasında çünkü içindeki shea butter ve kırmızı yosun özü bunları destekliyor. Dediğim gibi içerik olarak gerçekten çok fonksiyonlu ve faydalı bir krem. Fazla da övmek istemiyorum zam yapmasınlar diye :)

Birine hediye almak istiyorsanız, özellikle 30-40 yaş civarında veya daha büyükse bu kremden alın size dua eder. Şişesi de çok güzel, kremin rengi de kokusu da dokusu da. Her şeyiyle ben çok beğeniyorum ve memnuniyetle kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Ürün puanlaması

Son olarak Destek kollajen krem için verdiğim puanlarla yazımı bitireyim, umarım kullanmak isteyenler için faydalı olur.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 8/10
Yapışkanlık : 9/10
Kullanım kolaylığı : 9/10
Etki : 9/10
Fiyat : 7/10 (düşürülmeli)
Tekrar alır mıyım : Evet

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir