Beaver Marula Oil Saç Kremi Kullananlar İnceleme Ve Yorumlar

Beaver Marula Oil Saç Kremi kullananlar

Beaver marula oil şampuan ve saç kremi ürünlerinin en önemli özelliği saçı nemlendirmesi ve canlandırması. Bir süredir kullananlar arasındayım o yüzden inceleme ve yorumlar sayfası yapmak istedim.

Beaver markasını henüz yeni keşfettim “We Love The Planet” serisinde krem deodorant da üretiyorlar. Marka olarak çok yapıcı ve başarılı olduklarını düşünüyorum. Her ne kadar ben sadece şimdilik saç kremlerini kullanmış olsam da.

Saç bakım yağı, mist, saç bakım maskesi gibi ürünleri de var. Onları henüz satın almadım. Biliyorsunuz ben kendi aldığım ürünleri veya markaların gönderdiği ürünleri inceleyip size inceleme ve yorumlar yazısı hazırlıyorum.

Bir süredir saçlarımı hem açıp hem boyadığım için inanılmaz derecede kurudular. Bununla ilgili detayları boyalı yıpranmış saçlar için nasıl bakım yapılır yazımda anlatmıştım.

Eğer siz de aynı dertten muzdaripseniz, keratin maskesi bu noktada çok önemli ancak kullandığınız şampuan ve krem de bir o kadar önemli.

Kuru saçlar için saç kremi önerisi

Kuru saçlar için saç kremi ve şampuan önerisi vermem gerekirse, sls, sles, sülfat ve paraben içermeyen ürünler kullanmanızı tavsiye ederim.

Çünkü bunlar çoğu temizlik ürünlerinde daha iyi bir arınma için bulunuyor ancak aynı zamanda zarar da veriyor.

Beaver bu konuda hassas. Saç kremi içeriği şampuan ile neredeyse aynı. Resim olarak koyayım siz de bakın.

Beaver Marula Oil Saç Kremi içeriği içerik

Beaver marula oil saç kremi kullananlar

İnternetteki yorumlar oldukça iyi. Beaver marula oil saç kremi kullananlar, saçlarım yumuşacık oldu ve daha ilk kullanımda canlandı diyorlar.

Bildiğiniz gibi marula yağı saça faydaları ile çok dikkat çeken bir yağ. Özellikle nemlendirme konusunda belki de en çok işe yarayan yağ.

O yüzden aldığınız üründe bulunmuyor olsa bile, saç maskesi yapacağınız zaman içine bu yağdan eklemeyi unutmayın.

Botanica comfort keratin oil saç bakım maskesi yorumları

Beaver marula oil saç kremi inceleme ve yorumlar

Beaver marula oil saç kremi 350 ml ve şu anki fiyatı 60-100 tl arasında. İnceleme ve yorumlar kısmında belirtmem gereken en önemli şey kıvamı ve hoş kokusu.

İnsanı rahatsız etmeyen, ağır olmayan hoş bir kokusu var ve gayet kalıcı. Kıvamı da yoğun. Bu yüzden çok az bir miktar (fındık kadar) aldığınızda omuz altı uzunluğundaki bir saça yetiyor.

Beaver marula oil saç kremi inceleme ve yorumlar

Zaten diplere değil uçlara uygulamak gerekiyor. Ama diplere gelse bile içinde zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmadığından, sorun değil.

Gerçekten de ilk kullanımda farkı hissediyorsunuz. Özellikle kabaran elektriklenen saçlara sahipseniz, bu ürünü denemelisiniz.

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Saçı sadece yumuşatmak ve nemlendirmekle kalmayıp aynı zamanda besleyici bir ürün olması beni en çok etkileyen şey oldu.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 10/10
Kullanım kolaylığı : 10/10
Etki : 9/10
Fiyat : 9/10
Tekrar alır mıyım? Evet

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir