Beeo Apicare Vücut Kremi Nemlendirici Bakım

Beeo apicare nemlendirici vücut kremi kullananlar yorumlar

Beeo apicare vücut kremi nemlendirici bakım ihtiyacı olanlar için propolis, shea yağı ve ham bal içeriyor. Kullananlar ve yorumlar nasıl merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin. Çünkü bu ürünü çok beğenerek kullanıyorum.

Üstünde “doğanın özünden arının emeği ile” yazıyor. Doğal ürünlerden üretilmişş ve boyutu 100 ml propolisli vücut kremi. Paraben, renklendirici ve GDO içermiyor, alerjik bir ürün değil. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmemiş. Bunlar hep olumlu yanları.

Kullanımı için bazıları kolay bazıları ise zor diyor. Zor diyenler ürünün kıvamından dolayı bunu dile getiriyor. Çünkü bildiğiniz yumuşak bir krem kıvamında değil, daha yoğun bir yapısı var. Ki bu yüzden de kuruyan topuklara ne iyi gelir sorusunun bence birebir cevabı. Ben özellikle bunun için kullanıyorum.

Beeo apicare vücut kremi içeriği

Bir ürünü kullanmadan önce, daha satın alma aşamasında içindekiler neler bakmak istiyorum çünkü temiz içeriği olan ürünler kullanmayı tercih ediyorum. Ancak internetten alışveriş yaparken bu pek mümkün olmayabiliyor.

Sizin için buraya Beeo apicare nemlendirici bakım vücut kremi içeriği nedir resim olarak koymak istiyorum. Böylece içindekiler neler siz de kendiniz görün.

Beeo apicare nemlendirici vütut kremi içeriği içindekiler

İçindeki propolis, ham bal, aloe vera, shea yağı, susam yağı, E vitamini ve B5 vitamini harika bir yumuşaklık sağlıyor. Bununla da kalmıyor bu ürün beni kokusuyla mest etti. Tamamen tesadüf eseri almıştım ve o günden beri yaz kış topuklarıma kullanıyorum. Kışın bacaklarımdaki ve kollarımdaki kuru bölgelere de uyguluyorum.

İçindekiler : aqua, glycerin, coco-caprylate/coprate, butyrospemum parkii (shea) butter, sesamum indicum seed oil, panthenol, aloe barbadensis leaf juice, glyceryl citrate/lactate/linolate/olate, hydrated lecithin tocopheryl acetate, parfum, honey, sodium stearayl glutamate, physalis angulata extract, magnesium sulfate, propolis extract.

Beeo apicare vücut kremi menşei Türkiye. Hassas ciltler ve alerjik ciltler için uygun bir nemlendirici vücut kremi. Rengi beyaz ve hafif yoğun. Kokusu bal gibi. Cildi onarıcı, besleyici, nemlendirici ve koruyucu bir bileşene sahip.

Kuru ciltler için evde nemlendirici maske önerileri

Ürün değerlendirme ve puanlama

Son olarak Beeo apicare nemlendirici bakım vücut kremi için ürün değerlendirme ve puanlama yaparak yorumlarımı bitirmek isterim.

Kokusu : 9/10 (baskın bir parfüm hissetmiyorsunuz, daha çok hafif bal kokusu var. çok az fresh bir koku eklenebilir)
Boyutu : 8/10 (ürün 100 ml ama aynı fiyata 150 ml – 200 ml de olabilir çünkü formundan dolayı çabuk bitiyor)
Kullanım kolaylığı : 9/10 (yapısı yoğun olduğu için hızlıca emilmiyor ama bu bir sorun değil bence)
İçerik yeterliliği : 10/10 (içeriği gayet güzel ve besleyici)
Fiyatı : 8/10 (2022 haziran ayı itibariyle 85 tl. bu boyuttaki bir ürünün en fazla 35 olması gerekir)
Etki : 10/10 (çatlayan ve kuruyan topuklara çok iyi geliyor, ayaklarıma bacaklarıma ve kollarıma da sürüyorum. hemen nemlendiriyor)
Tekrar alır mıyım? Evet.

Böyle şans eseri aldığım ürünler hoşuma gittiğinde, hele bir de içerikleri güzel olduğunda, size hemen kullananlar ve yorumlar yazısı hazırlamak istiyorum. Çünkü objektif bir şekilde kullanıcı yorumları okumak günümüzde bence daha da değerli.

Vegan Kozmetik

Bu ürünü beğendim. Dediğim gibi ben bölgesel olarak kullanıyorum. Ama tüm vücuduma sıklıkla kullansaydım çabuk biterdi. O yüzden boyutu, kıvamı sebebiyle yeterli gelmeyebilir ama bence Beeo apicare nemlendirici bakım vücut kremi alıp denemeye değer bir ürün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir