Erkek Parası Nasıl Yenir? Bir Erkeğe Nasıl Para Harcatılır?

güzel vakit geçirmek

Erkek parası nasıl yenir son zamanlarda sıkça gelen sorulardan biri. Bir erkeğe nasıl para harcatılır, zengin adamın parası nasıl yenir, erkeğe nasıl hediye aldırılır gibi sorular. Ben de bu konuda sizleri aydınlatmak istedim.

Sitemde kadın erkek ilişkileriyle ilgili sizlere yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm pek çok yazı paylaşıyorum. Hem kadınlar için hem de erkekler için. Aslında iki tarafın da istekleri çok basit. Bunları anlayabilenler zaten mutlu birliktelikler yaşıyor. Şimdi siz diyebilirsiniz ki benim istediğim şey sevgili olmak değil, erkeğin parasını yemek. Tamam, onu da anlatacağım.

Kim ne istiyor?

İlk önce kim ne istiyor bunu anlamak gerek. İnsanlığın varoluşundan itibaren kadınların ve erkeklerin ilgisini çeken çok basit bir kaç şey var. Erkekler görsel, kadınlar işitsel olarak etkileniyor. Öncelikle bunu kabul edelim.

Yani bir erkek bir kadına güzel sözler söylediğinde, onunla ilgilendiğinde bunlar kadının çok hoşuna gidiyor. Erkek neden mesaj yazmaz yazımda anlattığım üzere bazıları bu gerçeği henüz fark etmiş değil. Erkek ise güzel, bakımlı ve pozitif kadınlara ilgi duyuyor. Tabii ki bunun dışında, erkekleri en çok etkileyen sözler ve hareketlerden de daha önce bahsetmiştim.

Evli birine aşık olmak mesela çoğunlukla kadınları başına gelen bir şeydir. Neden? Çünkü kadın güçten hoşlanır. Yani ekonomik durumu oturmuş, düzenini kurmuş biri var orada. Bir taraf güç seviyor, diğer taraf güzellik seviyor. Kim ne istiyor anladıysak yazıya devam ediyorum.

Bir erkeğe nasıl para harcatılır?

Eğer amacınız bir erkeğe para harcatmaksa öncelikle tabii ki o erkeğin belli bir ekonomik güce sahip olduğuna emin olmanız gerekiyor. Kilit nokta sakin olmak. Bahsettiğim gibi, erkekler bakımlı, güzel kadınlardan etkilenir. Ve tabii ki onları tatmin eden kadınlardan. Bu yüzden bu iki şeye önem vermelisiniz.

bir erkeğe nasıl para harcatılır

Bir erkeğe nasıl para harcatılır? Size bir şey almasını istiyorsanız bunu direkt söylemeyin. Mesela bir mağazanın önündesiniz. Bir elbiseyi çok beğendiniz. “Bana bunu alır mısın?” demeyin. “Bu elbise nekadar güzelmiş. Çok beğendim” diyin. Bunu beğendiğiniz şeyler için hep yapın. O almayı teklif edebilir veya aklının bir köşesine sizin onları beğendiğinizi yazabilir.

Yarın bir gün doğum gününüz olduğunda, sevgililer gününde, yılbaşında size o elbiseyi ya da beğendiğiniz şeyleri alabilir. Tabii bunu akıllı, kaliteli bir erkekse böyle yapar. Eğer öyle biriyle birlikteyseniz, bekleyin. Bu sırada da güleryüzlü olun, bakımlı olun ve onu iyi bir şekilde tatmin edin.

Erkeğe nasıl para harcatılır? Siz de biraz harcayın. Ufak tefek şeyler alın, yemeğe çıktığınızda “tatlıyı da ben alayım” demekten çekinmeyin. Sürekli ona para harcatmaya çalışmayın. Yoksa “bu kadın benim paramı kullanıyor” diye düşünür. Ya da “çok para harcatıyor” diye düşünür. Yavaş yavaş, alıştıra alıştıra bunu yapın.

Erkek parası nasıl yenir?

Yatırım psikolojisi diye bir şey vardır. Mesela evli bir erkek evine yatırım yapar. Çünkü orada yaşıyor, karnı daha iyi doysun istiyor, yaşam alanı daha konforlu olsun istiyor. Bu yüzden karısı bir şey istediğinde, özellikle ev içinse veya çocuk içinse hemen kabul ediyor. Peki siz sevgilisi olarak bunu nasıl sağlayacaksınız?

Sevgilisinin güzel, bakımlı olmasını ister. Ona stres oluşturmamasını ister. Başını belaya sokmamasını ister. Kendisini tatmin etmesini ister. Bunları sağlayacak her şey için para harcayabilir. Erkek parası nasıl yenir? Tamamen buna odaklanmadan. Siz de bir şeyler vereceksiniz, onu memnun edeceksiniz ki harcasın.

Bu noktada bu yazıyı okuyan kadınlara çok önemli bir şey de söylemek isterim. Yukarıda kaliteli bir kişiden bahsettim. Eğer aksine kalitesiz birinin parasını yemeye çalışırsanız, başınıza bela alabilirsiniz. Yani bu kişinin sadece parası var ama onun dışında ne konuşmayı biliyor, ne yemeyi, ne gezmeyi. Kaba ama çok zengin. İşte böyle insanlar başınızı belaya sokar.

güzel vakit geçirmek

Her gün haberlerde duyduğumuz kadınlarla ilgili üzücü haberlere konu olmamak için, parasını da yiyecek olsanız, evlenecek de olsanız, hayatınıza giren kişinin kaliteli, düzgün birisi olmasına özen gösterin. Size karşı kibar olsun, düşünceli olsun. Ki siz de hem maddi olarak hem de ruhen rahat edin.

Bu kötü bir şey mi?

Peki bir kadının bir erkeğin parasını yemesi kötü bir şey mi? Hayır değil. Burada karşılıklı beklenti var. Eğer “kadınlar paraya bakıyor” dersek, o zaman hemen karşı argüman olarak “erkekler de fiziğe bakıyor” diyebiliriz. Ya da tatmin olmaya diyebiliriz. O halde burada bir alışveriş söz konusu.

Eğer iki taraf da bu imzalı olmayan sözleşmeye uymak istiyorsa ve uyuyorsa o zaman sorun nerede? Erkek fiziksel olarak güçlü. Yani daha fazla çalışma potansiyeline sahip. Bu inkar edilemez bir gerçek. Toplumumuzda kadının yerini, kadına uygulanan mobbingi ve bir kadının bir erkek kadar da çalışsa, onun gelebileceği yere gelemeyeceğini veya çok nadiren gelebileceğini biliyoruz.

Bu yüzden erkek parası yemek kötü değildir. Tabii ki para harcamalıdır. Kadını mutlu etmelidir ki kadın da onu mutlu etsin. Baktınız ki çok cimri, pinti bir erkek zaten ondan uzaklaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.