Bioderma Dudak Nemlendirici Balm Yorumlar Ve İnceleme

Bioderma atoderm dudak nemlendirici krem balm

Bioderma dudak nemlendirici balm kullananlar arasında olduğum için, en iyi dudak nemlendiricisi hangisi diye düşünenlere yorumlar ve inceleme yazısı hazırladım.

Ben bu konuda resmen uzman sayılırım çünkü neredeyse denemediğim hiç bir ürün kalmadı. Daha önce procsin dudak nemlendirici ve LR aloe vera dudak nemlendiricisi yazılarını da hazırlamıştım.

Eğer siz de dudaklarım hep kuruyor ve çatlıyor diyorsanız öncelikle dudak çatlamasına ne iyi gelir yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Çünkü bu konu aslında basit bir sorunmuş gibi gözükse de altında önemli nedenler yatabilir.

Bioderma atoderm dudak nemlendirici krem balm

Çok kuru ve çatlamış dudaklar için yoğun nemlendirici ve besleyici balm olarak geçiyor. Gün içinde istediğiniz kadar uygulayabiliyorsunuz.

Ürünün içeriği shea yağı, avokado yağı ve vazelin açısından zengin. Bakalım başka neler var ve daha sonra yorumlarıma geçeyim.

Bioderma dudak nemlendirici içindekiler içeriği

Bioderma atoderm dudak nemlendirici krem balm fiyatı ben aldığımda 57 lira idi değişik sitelerde 70’e kadar çıkıyor. Çoğu kişi bu ürün için indirim bekliyor.

Bioderma dudak nemlendirici balm yorumlar ve inceleme

Bugüne kadar kullanmadığım ürün kalmadı diyebilirim. Çoğunlukla Blistex öneriliyor, hani en iyilerden ama daha yoğun bir nemlendirme için Bioderma dudak nemlendiricisi tavsiye edeceğim bir ürün.

Bioderma dudak nemlendirici balm yorumlar kısmında şunu belirtmek isterim sürdüğünüzde, ki sürümü kolay ve güzel çünkü ağzı resimdeki gibi, hemen yoğun nemi hissediyorsunuz.

Bioderma dudak nemlendirici balm yorumlar

Krem ne kadar sürede emiliyor? Yaklaşık olarak bir kaç saat diyebilirim. İsterseniz rujun altına da sürebiliriz, ben öyle de kullanıyorum.

Herhangi bir kokusu veya tadı yok, ki bu da benim hoşuma gitti. Sadece fiyatı yüksek. Yani 0.5 ml bir ürün için fazla çünkü günde 3-4 kez kullandığınızı düşünürseniz, herhalde ortalama 1, 1.5 ayda biter.

Birazdan Bioderma dudak balm inceleme ve puanlama kısmına geçeceğin ancak ondan önce nemlendirme ile ilgili bazı noktalara değinmek istiyorum.

Daha çok nem ve su

Vücudumuzdaki her organım, buna cilt de dahil, ihtiyacı olan şey daha çok nem ve su. Gün içinde tükettiğiniz su miktarını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Ortalama yaklaşık 2 litre su içmek, ciltteki kuruluklar üzerinde de olumlu etkilere olanak sağlıyor.

Özellikle bu şekilde belli bir bölgede kuruluk veya çatlama varsa oraya lokal olarak serumlar da uygulayabilirsiniz. Kırışıklık giderici serum, Qfect hyaluronic acid serum veya Serena beauty collagen serum gibi.

Gerçi sonuncusunu pek beğenmedim, inceleme ve yorumlar kısmında sebeplerini anlatmıştım.

Bioderma dudak nemlendirici balm

Ama siz de bu dertten muzdaripseniz soruna daha geniş bir perspektiften bakmak daha iyi bir çözüm olacaktır.

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Şimdi Bioderma dudak kremi lip balm için ürün değerlendirme ve puanlaması kısmına geçelim.

Biliyorsunuz ben deneyip, kullandığım ürünleri hiçbir sponsorluk almadan tamamen kendi görüşlerimle sizlere faydası olması için paylaşıyorum.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 10/10
Yapışkanlık : 2/10
Kullanım kolaylığı : 8/10
Etki : 8/10
Fiyat : 5/10
Tekrar alır mıyım? Evet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.