Serena Beauty Collagen Anti Aging Face Serum

Serena Beauty Collagen Anti Aging Face Serum

Bugünkü yorum ve inceleme ürünüm Serena Beauty Collagen Anti Aging Face Serum olarak geçen yüz serumu. Yaklaşık bir aydır kullananlar arasındayım ve yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim.

Ürünü set olarak aldım. Salonlara özel 6 adet cilt serumu şeklinde satılan paketten aldım çünkü uygun fiyatlı ve çeşit barındırdığı için. Hoşuma gitti mi, memnun muyum her zamanki gibi bir yazı hazırlayarak anlatmak istedim.

Serena Beauty serum kullananlar

Ürün alırken elbette içeriğine bakmak gerekiyor fakat bazen “ihtiyacım var fiyatı da uygun, o zaman alayım” diyebiliyor insan ve yanlış seçim yapabiliyor. Bazen de şans eseri çok iyi ürünler de bulabiliyor.

Ben denediğim, kullandığım çoğu ürünü sizinle paylaşıyorum ki siz de o hataya düşeyin veya ürünü siz de keşfedin diye. Daha önce bu tür pek çok ürünün incelemesini yapmıştım. Onlardan bazıları şunlardı :

Nyx Professional Makeup Fill And Fluff Kaş Kalemi yorum
Voonka Collagen Beauty Blue Hyaluronic Acid Cream yorum
Procsin dudak nemlendirici yorum
Revox Biotin Collagen Şampuan yorum
Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maske yorum

Şimdi de Serena Beauty serum kullananlar arasında olduğum için bundan bahsetmek istiyorum. Set olarak aldım ve ilk önce en çok ihtiyacım olandan başlamak istedim. O da Serena Beauty Collagen Anti Aging Face Serum idi.

Serena Beauty serum kullananlar

Markalardan bağımsız olarak kendi yorumlarımı paylaştığım için hoşuma giden ve gitmeyen yönlerini sizlerle rahatça paylaşıyorum. Bu da tarafsız kullanıcı yorumu olduğu için sizlerden pek çok olumlu geri dönüşler alıyorum.

Cilde nem ve tedavi sağlayan inci taşı özellikleri ve anlamı nedir?

Serena Beauty kolajen serum ilk sürdüğünüzde hemen kokusuyla dikkat çekiyor. Salonlar için hazırlanmış bir set fakat hangi salonlar için diye düşünüyor insan çünkü rahatsız edici bir kokusu var. Ürün zaten Kore malı, fiyatının uygun olması da bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Etiketler bize çok şey anlatır

Kolajen normalde yapışkan bir yapıya sahiptir yani sürdüğünüz yerde o yapışkanlık hissini bir süre hissedersiniz. Bu üründe o his yok. Qfect hyaluronic acid serum o hissi çok iyi veren bir alternatifti. Kısa bir süre sonra hemen kayboluyor, bu da içinde acaba ne kadar kolajen var sorusunu akla getiriyor. Ki bunun için şişenin arka tarafını da sizinle paylaşıyorum.

Serena beauty içindekiler

Arka tarafında her ürünün içindekiler listelenmeli fakat burada ürünün ne işe yaradığı anlatılmış sadece. İçinde ne kadar ne var göremiyoruz ki bu da bir sorun. %90 yüksek konsantre deniz kolajeni diyor. Cildi sıkılaştırır, renk dengesizliğini giderir, korur, nemlendirir ve elastikiyet sağlar diyor.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, sivilce veya alerji gibi herhangi bir yan etki yapmadı fakat cildimde değişiklik yaptı mı derseniz, belli belirsiz bir canlanma oldu diyebilirim.

Cildi gençleştirmek için ne yapmak lazım?

Serena Beauty serum nasıl kullanılır? Yıkanıp toniklenmiş yüze şişenin içindeki cam pipet ile dökülerek, parmaklarla yedirilip uygulanır. Formu akışkan (ki kolajen akışkan olmaz genelde) uygulamadaki en büyük sorun daha önce de dediğim gibi ürünün kokusu.

Serena anti aging collagen serum yorumlarım bu şekilde. Tekrar alır mıyım? Hayır. Fakat set olarak aldığım için hepsini kullanacağım ve yine yorum olarak diğerlerini de yazacağım. Bunun yerine Babe markasını veya Clinique, Lierac gibi markaları tercih etmekte fayda var. Evet arada fiyat farkı var ama içeriğe önem verenler indirim yapıldığında alıp deneyebilir.

gençleştirici kolajen serum

Cildi gençleştirmek için ne yapmak lazım? Özellikle sarkma, cilt lekeleri, sivilce, akne, kararma ve kırışıklık için cilde vitamin ve hyaluronic acid serumu yanı sıra kolajen desteği sağlamak gerekiyor. Ayrıca sıkılaştırıcı krem veya serumlarla birlikte sağlıklı beslenme ve su tüketimi de çok önemli.

Ürün puanlaması

Son olarak Serena Beauty Collagen Anti Aging Face Serum için verdiğim puanlarla yazımı bitireyim, umarım kullanmak isteyenler için faydalı olur.

Kokusu : 1/10
Dokusu : 4/10
Yapışkanlık : 3/10
Kullanım kolaylığı : 9/10
Etki : 6/10
Fiyat : 10/10 (Bu ürün için iyi)
Tekrar alır mıyım : Hayır

Bir cevap yazın