Makyaj Öncesi ve Sonrası Mucizevi Değişim

Çirkin kadın yoktur makyaj yapmayı bilmeyen kadın vardır :) Eskiden ben de makyaj yapmayı sadece rimel ve ruj sürmek sanıyordum. Öyle ki nasıl oluyor da makyaj bir saat sürüyor? diyordum. Aklım almıyordu. Çünkü benim makyajım on dakika sürüyordu.

Teknolojinin ilerlemesi iyi mi oldu kötü mü oldu tartışıla dursun, bir açıdan bence çok iyi oldu. Artık nasıl makyaj yapılır, nasıl yapılmaz, makyaj hileleri, göz makyajı nasıl yapılır, dudak nasıl dolgunlaştırılır gibi konularda pek çok bilgi bulabiliyoruz. Ve nihayet ben de makyaj yapmayı öğrendim.

Bu kadınlar da makyaj yapmayı çok iyi öğrenmişler. Makyaj öncesi ve sonrası geçirdikleri mucizevi değişimden kolayca anlaşılabiliyor.

Makyaj öncesi ve sonrası mucizevi şekilde değişenler

makyaj öncesi ve sonrası değişim

Doğru fondöten ve doğru bir makyaj tonuyla çok iyi kapatıcılık sağlanabilir. Ciltteki lekelerden sivilcelerden eser kalmayabilir.

makyaj sonrası değişim

Doğru şekilde uygulanan makyaj, çilleri de kapatır yüzü çok daha zayıf da gösterir.

Buradaki makyaj öncesi ve sonrası değişime bakar mısınız. Bazı insanlar kesinlikle makyaj yapmalı bence. Çok yakışıyor.

Hem makyaj hem saç bakımı elbette birlikte bir bütün oluşturuyor. Yani makyajınız ne kadar iyi olursa olsun, saçlarla tamamlamak lazım.

Bazı insanlar makyaj güzeli mi? Evet ve bence sakınca yok!

Diyorum ya bazı insana makyaj çok yakışıyor. O kadar güzel oluyor ki makyaj sonrası. Yüzleri adeta bir palet gibi.

Makyaj, saç ve kaş bakımını birlikte yaptığınızda bakın ortaya ne kadar güzel bir sonuç çıkıyor.

Makyaj yaparken size yakışacak renkleri bulmak da çok önemli. Mesela buradaki makyaj öncesi ve sonrası fotoğrafına bakarsanız, ten rengine uygun olan bir kıyafetle makyaj da ortaya çıkmış.

İlk fotoğrafta tam pespaye :) İkincisinde ise prenses gibi. Makyaj hilelerini çok iyi uygulamış bu kadın da.

Kızlar size önemli bir ipucu vereyim fotoğraflarda da gördüğünüz gibi kapatıcı, aydınlatıcı ve kontür yapmak gerçekten mucizevi değişimlere sebep oluyor. Makyajınızda bunları mutlaka kullanın.