Sevgiliye Hediye

sevgiliye hangi hediyeler alınır

Sevgiliye hediye seçmek herkes için zor olabiliyor. İnsan en güzel hediyeyi almak istiyor hem erkek sevgiliye hem kadın sevgiliye fakat ne alacağını bilemiyor.

Bu yazıda kadın sevgiliye veya eşe hangi hediyeleri almamanız gerektiğini yazdım. Erkeklerin işini biraz daha kolaylaştıracak bu yazı :)

Kadınlara hangi hediyeler alınmaz?

  1. Temizlik Aleti
  2. Tartı
  3. Oyuncak Ayı
  4. Kartpostal
  5. Takı
  6. Kıyafet
  7. Evcil Hayvan
  8. Para
  9. Krem
  10. Makyaj Malzemeleri
kadınlara hangi hediyeler alınmaz

Sevgiliniz veya eşiniz sizden özellikle istemediyse ona kesinlikle bir temizlik aleti ya da hamur yoğurma makinesi, tencere, ekmek yapma makinesi gibi bir hediye almayın çünkü kendisini bir temizlik robotu bir mutfak robotu olarak gördüğünüzü düşünür.

Kadınlar için sevgililer günü hediyesi

Ona alacağınız tartı, fitness saati, adımsayar gibi hediyeler kendisini şişman gördüğünüzü düşündürür ve bu da hiç iyi bir hediye seçeneği değildir.

Bunun için ayrıca kadınlara hangi hediyeler alınmaz isimli yazımı da okuyabilirsiniz.

Peluş oyuncaklar hem zamanla odanın içinde yer bulmak zor hale gelir, hem toz tutarlar. Ne kadar şirin bulursa bulsun, sevgilinize oyuncak ayıcık gibi bir hediye almayın.

Kartpostal daha çok yurtdışında yaşayan bir arkadaşınıza alacağınız bir hediyedir. Sevgilinize kartpostal almak akıllıca bir seçim değildir. Okuldaysanız ve içine ilan-ı aşk ederek içten duygularınızı anlatmak istiyorsanız belki olabilir ama yine de tek başına iyi bir hediye değildir.

sevgiliye ne hediye alınır

Sevgiliye hediye olarak takı ve mücevher almak iyi bir fikir fakat alacağınız takı minicik olursa kadının hoşuna gitmez. Yani siz ‘param buna yetti, bunu aldım’ diyecekseniz hiç almayın daha iyi. Ayrıca gümüş takı alacaksanız da kesinlikle sahte olmaması gerekir. Buna da dikkat etmelisiniz.

Hediye olarak bir kıyafet almak çok risklidir. alacağınız kazak, ceket, tişört, pantolon her ne ise sevgilinizin üzerine olmayabilir. Bol alırsınız ‘ben o kadar şişman mıyım’ der, dar alırsınız ‘sen bana kilo ver de bunun içine gir mi demek istiyorsun’ der : )

Bir erkeğe nasıl para harcatılır?

Evcil hayvan hediye etmek, ona çok büyük bir sorumluluk yüklemek demektir. Bence kimse sevgilisini böyle bir yükün altına sokmamalı.

‘Ne alacağımı bilemedim o yüzden al sana 200 TL veya al sana 500 TL’lik hediye çeki’ demek o ilişkiyi çöpe atmaktır emin olun. Çünkü birlikte olduğunuz kişiye kesinlikle değer vermediğinizi gösterir. Onun zevklerini hala öğrenememiş olmanız ona kendisini değersiz hissettirir.

kadınlara ne hediye alınır

Sevgiliye alınacak kozmetik, makyaj malzemesi, krem, nemlendirici, saç boyası gibi hediyelerin çok fazla seçeneği vardır. Bir erkek olarak bunların detayını bilmeniz gerekmiyor elbette ve zaten bilemezsiniz de. O yüzden bırakın kozmetik alışverişini kendisi yapsın.

Peki kadınlara ne hediye alınır?

Ona, zaten kullanmakta olduğu parfümün orijinalini alabilirsiniz. Uzun zamandır okumak istediği kitabı alabilirsiniz ya da en sevdiği yazarın kitap serisini alabilirsiniz. Gerçek gümüş bir takı seti alabilirsiniz.

Kamera, cep telefonu, harici harddisk, bluetooth hoparlör gibi teknolojik aletler alabilirsiniz. Sonuçta bunların detaylarını siz daha iyi bilirsiniz beyler. Umarım yazı faydalı olmuştur :)