Soğuk Lipoliz Jel Nedir? Evde Soğuk Lipoliz Jeli Nasıl Kullanılır?

soğuk lipoliz jel nedir

Son zamanlarda çoğu kişi tarafından duyuyorum ‘soğuk lipoliz jel almayı düşünüyorum’ diye veya ‘soğuk lipoliz jeli dene çok işe yarıyormuş’ diyorlar. Ben de bunu önce araştırmak istedim elbette. Ve araştırmalarım sonucunda öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim.

Kilo çoğu kişinin problemi. Yani kadın erkek fark etmiyor. Erkeklerde de kadınlarda da özellikle karın ve göbek bölgesinde yağlanma oluyor. Kadınlarda ayrıca iç bacak, iç kol veya gıdı gibi bölgelerde de bölgesel yağlanmalar oluyor.

Bölgesel yağlanma insanın gerçekten sinirini bozabiliyor. Buna bir de selülitler eklenince tam oluyor. Ki zaten kilolu olup da selülitsiz olmak neredeyse imkansız. Normal kilonuzdan 5 kilo fazla olsanız bile o selülit oluşabiliyor.

Soğuk lipoliz jel nedir?

Güzellik merkezine gidip soğuk lipoliz aletine girebiliyorsunuz. Bu hem selülit hem de bölgesel incelme için kullanılan bir sistem. Lipoliz aleti, belirlenen bölgeyi vakumluyor. Ve o bölgeye çok soğuk ve çok sıcak bir uygulama yapılarak orası şoklanıyor. Böylece yağ hücreleri parçalanıyor. Bu işlem hem o anda biraz acı verebiliyor hem de sonrasında bir kaç gün morarma ve ağrı oluyor.

soğuk lipoliz jeli nasıl kullanılır

Şimdi bu soğuk lipoliz jeli evde kullanım için satmaya başladılar. Yani herhangi bir merkeze gitmeden ve daha acısız bir şekilde soğuk lipoliz kremi ile evde uygulama yapılıyor.

Evde soğuk lipoliz jeli nasıl kullanılır?

Evde acısız ve rahat bir şekilde bölgesel yağlardan kurtulmak, selülitlerden kurtulmak ve sarkmalardan kurtulmak için soğuk lipoliz jeli nasıl kullanılır?

Yüzü ince ve zayıf gösteren saç modelleri hangileri?

Öncelikle uygulama yapılacak olan bölge temizleniyor, ardından lipoliz jeli sürülüyor ve o bölge sarılıyor. Çoğunlukla folyoyla sarıyorlar sıkı bir şekilde. Bu jel, o bölgeyi ısıtıyor ve içeriden yağların yakılmasını sağlıyor.

bölgesel zayıflama

Bu şekilde oradaki bölgesel yağlanma sorunu için bir çözüm oluşmuş oluyor. Aynı zamanda selülit, sarkıklar ve çatlaklar için de etki ediyor. Çünkü jelin sürüldüğü bölge kendini yenileyip onarıyor.

Soğuk lipoliz jel kullananlar ve yorumlar

Genelde hediyeli Cold Lipolysis olarak satılan ürünün özellikle sosyal medya hesaplarından kesinlikle alınmaması gerektiğini vurgulamışlar. Ürünün faturasız ve barkodsuz olduğu yönünde çok şikayetler var. Soğuk lipoliz eczanelerde de satılıyor, almak isterseniz oradan alın deniliyor.

Kadınlarda karın göbek şişliği nasıl geçer?

Soğuk lipoliz jel kullananlar ise şöyle yorumlar yapmışlar. Kaşıntı ve sivilce oldu deniyor. Gıdı bölgeme uygulamak istedim felaket bir şekilde yandı deniyor. Kokusu çok kötü deniyor.

Bölgesel yağlanma, selülitler ve çatlaklar

İsterseniz bir güzellik salonuna gidip, uzmanlar eşliğinde soğuk lipoliz makinesini deneyebilirsiniz. İsterseniz de bu jeli alıp evde kendiniz deneyebilirsiniz. Sorunlu olan bacak, karın veya gıdı bölgesine uygulayabilirsiniz.

soğuk lipoliz jel kullananlar

Bana sorarsanız bölgesel yağlanma, selülitler ve çatlaklar için en iyi çözüm spor salonuna yazılmak. Yani o parayı spor salonuna vermeyi tercih edebilirsiniz. Veya haftada 3-4 gün yürüyüş yapmaya.

Özellikle bacak, kalça, karın bölgesi için yürüyüş ve spor gerçekten etkili. Bölgesel uygulama yaptırıldığı zaman, daha sonra tekrar kilo alındığında çok kötü durduğu da söyleniyor. Karar sizin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir