Tüm Kadınların Gizlice Yaptığı 12 Şey

kadınların gizlice yaptığı 12 şey

Tüm kadınların gizlice yaptığı ama kimsenin bilmediği ve kimseye itiraf etmediği 12 utanç verici şeye birlikte bakalım mı? Listeye baktığınızda en az beş altı tanesini yaptığınızı fark edeceksiniz. İtiraf etmenize gerek yok ama geçerli oldukları bir gerçek :)

Bunlar utanç verici ve gizlice yapılan şeyler yani erkekler, bunları yaptığımızı bilmese de olur. Hatta hiç bilmeseler daha iyi olur gibi. Ne dersiniz?

Kadınların gizli gizli yaptığı utanç verici şeyler

Kadınlar bazen ilginç ruh hallerine bürünür ve günlerce banyo yapmaz.

yıkanmayan kadın

Erkek arkadaşlarının ya da eşlerinin kıyafetlerini koklarlar.

kıyafetleri koklamak

Bunu aldatılmaktan şüphelendiği için de yapıyor olabilirler ama aldatan erkek davranışları arasında çok daha başka şeyler yer alıyor.

Ayna karşısında ağlamak size tanıdık geliyor mu? Kadınların çoğu bunu yapar. Neden bilmiyorum ama bu sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Belki kendi hallerine üzülüp, nasıl üzüldüklerini görmek istiyorlardır.

aynanın karşısında ağlamak

Kalabalık bir yerde selfie çekmek için, mesaj yazıyormuş gibi numara yapmak.

selfie çeken kadın

Bunu yapmayan yoktu bence. Bizler selfie çekilmek için doğmuş gibiyiz. O fotoğrafı çekebilmek için çok yaratıcı olabiliyoruz.

Kadınlar hakkında hiç bilinmeyen gerçekler

Nasıl ki kadınlar alışveriş yaparken erkekler ne yapıyor bilmiyorsak, erkekler de bizimle ilgili bazı şeyleri asla bilmiyor. Bunların sır olarak kalması belki daha iyidir ama zaten çok fazla derinlere girmeden fakat yine de şaşırtıcı kadınlar hakkında hiç bilinmeyen gerçekler bunlar.

Onlarca kıyafet varken, günlerce hep aynı şeyleri giyinmek.

kadın giyinme odası

Özellikle depresyondayken bir paket bisküviyi tek seferde bitirmek çoğu kadının yaptığı bir şey. Depresyona iyi gelen taşlar arasında yer alan inci taşı faydalarından her kadın yararlanmalı.

kurabiye yiyen kadın

Neredeyse tüm kadınların yaptığı en utanç verici şeyi söylüyorum : kışın sadece gözüken yerlerdeki tüyleri kılları kesmek.

kışın ağda epilasyon yaapmamak

Erkekler bunu anlamayabilir ama epilasyon işlemi sürekli yapıldığında gerçekten acı verici ve sıkıcı olabiliyor. Hiç değilse kışın biraz huzurlu takılalım diye yapıyoruz bunu :)

Kadınlar yapmak istemedikleri bir şey olduğunda, adet dönemleri hakkında yalan söyleyebilir. ‘Oraya gidemem çünkü o gün regl olacağım.’

kadın erkek konuşuyor

Bence çok mantıklı ve makul bir yalan. Hem bu bizim suçumuz değil, bize istemediğimiz şeyler yaptırmak isteyen kişinin suçu bence. Ne dersiniz?

Stalk yapmak ne demek?

Eski sevgilisini stalklamayan kadın yoktur! Stalk yapmak ne demek denildiğinde akla direkt kadın gelir. Profesyonel bir şekilde, bir uzmanmış gibi yapar, asla kimse çakmaz.

Stalklanan kişinin kendi hakkında bilmediği şeyleri bile, yeri gelir o bilir. O derece bir araştırmacılık, o derece bir hassas çalışma stratejisi :)

stalk yapmak ne demek

Kadınların gizlice yaptığı 12 şey arasında bunun da ayrı bir yeri var tabii ki. Aynı sütyeni günlerce hiç yıkamadan giyinmek. Tanıdık geldi mi?

sütyen boyutu

Tuhaf güzellik ve bakım yöntemleri uygulamak. Karınca yumurtası yağı faydaları.

tuhaf güzellik bakım şekilleri

Bir keresinde çemen otu tohumu ile saç bakımı yaparken başıma gelmişti. Elime yüzüme bulaştırdım o arada da kapı çaldı.

Ve son olarak eğer tuvalet doluysa ve çok sıra varsa çişini herhangi uygun bir yere yapmak. Bence bunu erkekler de yapıyordur gerçi.

utanan kadın

Bu yazı kadınlar evde yalnızken ne yapar? Veya kadınların yaptığı ama söylemediği şeyler nelerdir? sorularınıza cevap olmuştur diye düşünüyorum. Kadınların sırlarını biraz açık ettik ama ne yapalım. Bunlar tabii ki kadınların özel şeyleri ama hepsi gerçek!