Aldatan Erkek Davranışları Nasıl Anlaşılır?

Aldatan erkek davranışları nasıl anlaşılır

Aldatan erkek davranışları nasıl anlaşılır? Ne yapar? Erkeğin aldattığını nasıl anlarız? Bunun belirtileri neler? Aslında çok kolay. Bu ipuçları ile anlamak gayet mümkün.

Çünkü erkekler, kadınlar gibi dikkatli ve detaycı olmayabiliyor. Yani daha önce yazdığım adatan kadın nasıl davranır yazısında bahsettiğim maddeler daha komplike idi. İş erkeğe gelince durum farklı.

İnsan bazen yanlış kişiye aşık olmak gibi bir hata yapabiliyor. Keşke hepsi iyi bir erkek nasıl olur diye düşünse de kadınları mutlu etmeye çalışsa.

Erkeğin aldattığını nasıl anlarız?

Erkeğin aldattığını anlamanın yolları kolay çünkü gayet basit belirtileri var, bunlar neler mi? Hemen listeyi paylaşalım.

  • Sana daha az ilgi gösterir ama ayrılmak da istemediğini söyler
  • Seni arkadaşlarıyla, aile bireyleriyle vs. tanıştırmaz
  • Çapkındır ve bununla böbürleniyordur
  • Telefonu, bilgisayarı gibi özel eşyalarını seninle aynı ortamda bırakmaz
  • İşleri bir anda yoğunlaşmaya başlar ama maaşı artmaz
  • Seninle tuhaf saatlerde ve günlerde buluşmaya başlar
  • “Sevgilim”, “kız arkadaşım”, “ilişki” falan gibi kelimeleri kullanmaktan kaçınır
  • Bir anda “yok ya o benim çok samimi bir kız arkadaşım” dediği kızlar türemeye başlar
  • Genel olarak yalan söyleyen biridir
  • Şüphenden bahsedince asabileşir ve sinirli tepkiler verebilir

Bir önemli ipucu olarak da, sana arkadaşlarının yanında nasıl davrandığına bak. Ayrıca onların da sana olan davranışlarına. Yani arkadaşları sana saygısızca davranıyorsa, muhtemelen seni onlara anlatış biçimindendir.

Tabii ki sevgili olacağımız kişiyi de en baştan iyi seçmemiz gerek. Bunu sevgili olunmayacak erkekler yazımda anlatmıştım.

Erkeklerin hepsi aldatır mı?

Aldatan erkek davranışları ve belirtileri

Listedeki davranışlara ek olarak eğer erkek bir anda çiçekler veya pahalı hediyeler almaya başladıysa, bu da aldatan erkek belirtileri arasında yer alır. Özellikle özel bir gün değilse ve “içimden geldi” diyorsa. Tabii ki bunu bir kaç kez yapması önemli bir kriter.

Aldatan erkek davranışları

Sağlıklı ve güçlü bir ilişki için yapılması gereken 10 şey!

Erkek aldattığını itiraf eder mi? Eğer kanıtlarla yüzüne vurulursa edebilir. Çok düşük bir oranda kendisi gelip pişman olduğunu itiraf eder. Ki zaten bunu yapıyorsa aldatan erkek affedilir mi sorusunun cevabı bence evet olmalıdır. Çünkü bu durumda bir kez yapmıştır, çok pişman olmuştur ki kendiliğinden itiraf etmiştir.

Erkek aldattığında kadın ne yapmalı?

Şimdi gelelim en önemli sorulardan birine : Erkek aldattığında kadın ne yapmalı? Elbette hiç kimse aldatılmak istemez. “Kandırılmak, yalan söylenmek, aptal yerine konulmak, değersiz görülmek” bir kadının da erkeğin de başına gelmemesi gereken bir durum.

Libidom neden düştü? Düşük libidonun sebepleri

Eğer listedeki belirtiler varsa, yüzde yüz eminseniz hatta belki elinizde kanıt bile vardır; o zaman bu durumda iki seçeneğiniz var. Ya “bir kerelik” diyip affedeceksiniz ve bunu onun yüzüne hiçbir zaman vurmayacaksınız ya da ayrılacaksınız.

Aldatan erkek belirtileri

Çünkü uzun ilişkinin sırrı eski yaşananları orada bırakmaktan da geçiyor. Ve kadınla erkek arasında fark var. Mesela kadın, artık o erkeğe gerçekten hiç bir şekilde ilgi, sevgi, aşk hissetmediğinde ve onunla ilişkiyi bitirmeye kararlı olduğunda anlatıyor. Erkek ise sadece eğlence için, bunu önemsiz bir şeymiş gibi yapabiliyor. Bu da zaten aldatan erkek neden karısına döner sorusunu açıklıyor.

Yani erkek hala birlikte olduğu kişiyi seviyor olabilir onu aldatırken. Bir erkeğin veya kadının sevmediği nasıl anlaşılır yazımda bu konuya detaylıca değinmiştim.

Bu noktada aldatılan kadın ne yapmalı, nasıl davranmalı çok önemli elbette. Bu kişi kocanız ise evliliği kurtarmanın yolları, henüz ufak tefek anlaşmazlıklar varken uygulanmalı.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir