Doppelherz Kollagen Beauty Nasıl Kullanılır? Yorumlar

Doppelherz kollagen beauty nasıl kullanılır faydaları

Doppelherz Kollagen Beauty kullananlar arasına ben de katıldım, bugün size yorumlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim. Nasıl kullanılır? İçeriği nedir? Neye yarar? Hepsinden bahsedeceğim.

Öncelikle kolajen denildiğinde akla gelen ilk sorudan bahsedeyim. Tip kaç? Çünkü onlarca tipi var kolajenlerin. Bu yüzden ihtiyacınız neyse ona göre seçmek önemli.

Eğer cilt için kullanacaksanız tip 1 ve tip 3 olması gerekir. Eklem ve kıkırdaklar için ise tip 2 tercih edilmeli. Çok fazla ürün ve marka var.

Ben daha önce Suda kolajen tablet ve Collagen Forte Premium kullanmıştım. Bunlarla ilgili yorum ve inceleme yazılarım mevcut. Ancak tablet olduğu için ve biraz da büyük olduğu için bu sefer Doppelherz kollagen beauty’i tercih ettim.

Doppelherz kollagen beauty nasıl kullanılır?

Doppelherz kollagen beauty içinde 30 adet 25 ml’lik flakon içeriyor. Nasıl kullanılır? Önce çalkalıyorsunuz sonra kapağını açıp kafaya dikiyorsunuz.

Kullanımı çok kolay ve pratik, bu noktada kendilerini tebrik etmek gerek. Tadı bence harika, bazıları beğenmiyor. İçinde tatlandırıcı var ama çok az miktarda.

Şimdi isterseniz Doppelherz kollagen beauty içeriği nasıl resimle göstereyim size. İçerik olarak da gayet güzel bence.

Doppelherz kollagen beauty içeriği içerik

2500 mg kollajen peptit ile birlikte içindeki diğer vitamin ve mineraller oldukça yeterli. Zaten günde 1 adet içiyorsunuz. Ne zaman kullanılmalı derseniz, yemekten hemen sonra diyorlar ama akşam yatmadan daha iyi.

Venatura Beauty Kollajen Kullananlar

Doppelherz kollagen beauty yorumlar ve inceleme

Şimdi Doppelherz kollagen beauty yorumlar ve inceleme kısmına geçelim. Son olarak da puanlama yapacağım. Ama şunu mutlaka ekleyeyim gluten ve laktoz içermiyor. Bu çok iyi.

Kolajen ne işe yarar? Faydaları neler? Bir kaç tanesini yazayım sadece çünkü dediğim gibi çok fazla türü var.

Tip 1 kolajen ne işe yarar? Kemikler, tendonlar, kornea, damar duvarları ve cilt üzerinde etkili. Tip 2 kolajen ne işe yarar? Daha çok kirençlenme için kullanılır. Eklem ve kas ağrıları üzerinde etkilidir. Kadınlarda yaşlanmayı yavaşlatır.

Tip 3 kolajen ne işe yarar? Kaslar, damarlar ve rahim üzerinde etkilidir. Çoğunlukla tip 1 ile birlikte kullanılır ve bu şekilde cilt elastikiyetini artırır, mide bağırsak sağlığı üzerinde etkilidir.

Doppelherz kollagen beauty tip 1 sığır kolajeni içeriyor. Kendine has içeriğiyle özellikle cilt elastikiyetini artırmak ve kırışıklıkları azaltmak üzerine hazırlanmış bir ürün. 25 derece sıcaklığın altında saklanması gerekiyor.

Doppelherz kollagen beauty kullananlar yorumlar

Şimdi yorumlar kısmına geçeyim. Ben ilk kez aldım, fiyatı da biraz yüksek tabii ki. 425 TL. Tavsiye edilen şey, her kolajen kullanımında olduğu gibi 3 ay kullanıp, 3 ay ara vermek.

Ben henüz birinci kutuyu bitirmedim, yaklaşık 10 flukonum kaldı. Ne zaman etkisini gösterir diye sorarsanız ben 15’ten sonra cildimde yavaş yavaş bir değişim hissetmeye başladım.

Suda kolajen daha hızlı etki göstermişti. Ama bunda enerjim biraz daha yükseldi gibi hissettim. Bunun formu biraz daha kadınlara özel olduğu için ve sanırım sindirim ve üreme sistemini de etkilediği için geçen ay regl ağrısı da az oldu mesela.

Ürün değerlendirmesi ve puanlama

Şimdi Doppelherz kollagen beauty için ürün değerlendirmesi ve puanlama bölümüne geçip yazımı bitirmek istiyorum.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 10/10
Tadı : 10/10
Kullanım kolaylığı : 10/10
Etki : 8/10
Fiyat : 7/10
Tekrar alır mıyım? Evet

Yani fiyatı cidden yüksek bir ürün, indirimde bulursam alırım. 3 ay devam etmek gerektiği için sanırım 2 tur daha devam edip, bir sonrakine biraz daha uygun bir ürün bakarım.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.