Erkekler En Çok Nelerden Etkilenir?

Erkekler en çok nelerden etkilenir veya hoşlanır dediğimizde Erkeklerin çok etkilendiği bazı şeyler var. Uzun boy veya simetrik bir yüz gibi doğuştan gelen ve değiştiremeyeceğimiz şeyler değil. Her kadının yapabileceği şeyler bunlar aslında.

Biz kadınlar olarak çok karmaşık bir düşünce sistemine sahibiz ama erkekler öyle değil. Onlar için çoğu şey çok daha kolay.

1. Düzgün Kaşlar

Erkekler bir kadının yüzüne baktığında, kaşlarının simetrik olup olmadığına dikkat ediyor. Genel yüz hatlarıyla uyumlu mu, şekli, rengi ve dolgunluğu bir bütün oluşturuyor mu? Doğal kaş kalemi kullanmak önemli.

doğal kaş tasarımı

2. Dik Durmak

Kambur duran bir kadın sadece erkeklere değil, herkese itici gelir ve zaten bu omurilik için de çok sağlıksız. Dik duran kadınlar erkekler için çok daha etkileyici.

dik durmak neden önemli

3. Bir Çift Sempatik Göz

Gözlerimizin rengi ne olursa olsun, erkeklerin sevgili olmak istedikleri kadınlarda aradığı şey bir çift gülen, sempatik göz.

erkeklerin sevgili olmak istedikleri kadınlarda aradığı şey

4. Dolgun Dudaklar

Erkekler dolgun dudaklardan hoşlanıyor. Neyse ki bu da dudak kalemiyle ve bazı dolgunlaştırıcı rujlarla yapabileceğimiz bir şey.

Erkekler dolgun dudaklardan hoşlanıyor

Düşük Libidoyu Arttırmanın Yolları

5. Güler Yüz

Kadınlar her ne kadar somurtkan durarak daha çekici gözüktüklerini düşünseler de, erkekler gülümseyen kadınları daha etkileyici buluyor.

Erkekler en çok nelerden hoşlanır

Erkeklerin kadınlarda en çok etkilendiği bu beş şeyi, hemen hayatınıza sokun. Farkı hissedeceksiniz!

Tek kelime etmeden giden sevgili

Erkekler en çok nelerden etkilenir? Hoşlanır?

Sitemde kadın erkek ilişkileriyle ilgili pek yazı bulunuyor. Bu konuyla ben de yakından ilgileniyorum çünkü birbirimizi anlamanın, kendimizi anlamak kadar önemli olduğuna inanıyorum.

Sağlıklı uzun bir ilişki yaşamak için bunun şart olduğu kanısındayım. Yeri geliyor karşılıksız aşk yaşıyoruz yeri geliyor neden kafama göre birini bulamıyorum diyoruz. Neyi nasıl yapacağımızı anlayamadığımız durumlarla karşılaşıyoruz.

Erkeklerin kadınlarda en çok etkilendiği şeyler

Erkekler en çok nelerden etkilenir denilince fiziksel ve psikolojik olarak listenin başında yer alan 5 maddeden bahsettim size. Erkekler en çok nelerden hoşlanır diye düşünenler için hayat kurtaran bir bilgi oldu. Umarım işinize yarar. Ben yarayacağından eminim :)