Muhteşem Oje Tasarımları

ilginç oje tasarımları

Tamam biz de oje sürüyoruz ama oje tasarımı yapmak gerçekten çok başka. Tasarımı yapılmış hazır takma tırnaklar var ama onların kullanımı rahat değil. E böyle oje tasarımı yapmak da çok zor. Hiç denemedim ama normal bir ojeyi bile düzgün sürmek zaman alırken, herhalde bu ojeleri sürmek saatler alıyordur.

Şunlara baksanıza. Emek harcandığı belli ve tırnaklara nasıl bir hava veriyor. Nail art gerçekten bir sanat. Resmen muhteşem!

Birbirinden güzel nail art oje tasarımları

oje tasarımı

Tırnağına sanki altın saçılmış gibi ve bir de simli. Harika!

oje tasarımı

Rengarenk bir tırnak tasarımı. Aynı kelebek gibi.

uğur böceği nail art

Buna da bayıldım. Uğurböceği desenli oje hem de taşlı. Oje tasarımı yapmak gerçekten zor ve meşakkatli bir şey.

sarı oje tasarımı

Resmen şeker gibi olmuş tırnakları insanın yiyesi geliyor. Yani yemek derken, o manada değil :) Çok şirin manasında.

pembe oje nail art

Bu pembeli nail art da hem sade hem de bir o kadar etkileyici ne dersiniz? Ben buna resmen bayıldım. Şunu tırnaklarıma yaptırsam ölene kadar tırnaklarımda kalmasını isterim.

Beyin bölgelerinin işlevleri

Elizabeth Gurley Flynn

İlişkide yaş farkı önemli mi?

yeşil ve mor oje tasarımı

Mor ve yeşil uyumlu olmuş ama bunu o kadar çok beğenmedim. Siz beğendiniz mi? En çok hangisini beğendiniz yoruma yazsanıza.

yeşil oje tasarımı bahçe

Bu nail art artık olayı aşmış :) Elbette kullanılabilirliği yok ama olağanüstü bir oje tasarımı olmuş. Gerçi buna oje tasarımı demek ne derece doğru tartışılır. Sanat eseri olmuş bu.

Bu arada biliyorsunuz size ürün inceleme yazıları yazıyorum. Tca studio make up oje kullananlar yazımı okumak isteyebilirsiniz.

ilginç oje tasarımları

Güzel hafif uzun manikürlü tırnaklara yapılan bu parlak gümüş oje tasarımı da tek kelimeyle mükemmel. Bunu ben de yapmak isterdim.

Tırnak bakımı nasıl yapılır?

Güzel bir ojenin tırnaklarda da güzel durabilmesi için elbette sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmak gerekiyor.

Bunun için çok faydasını gördüğüm Kalyon tırnak ve tırnak eti bakım yağı kullanabilirsiniz veya evde tırnak bakım yağı nasıl yapılır yazımda anlattığımda 3 ayrı tarifi deneyebilirsiniz.

Tırnak bakımı nasıl yapılır dediğimizde aklımıza sadece manikür pedikür gelmemeli. Hem tırnak etlerinin sağlığını da düşünmeliyiz hem de onları beslemeyi ve güçlendirmeyi de öyle değil mi.