Bee Beauty Termal Kil Maskesi Thermal Clay Mask Yorumlar

bee beauty thermal claymask termal kil maskesi yorumlar kullananlar

Bee Beauty termal kil maskesi thermal clay mask ama üzerinde yüz maskesi yazıyor, ki kendisi bir kil maskesi. Biliyorsunuz Gratis alışverişlerimde denemek için çeşitli maskeler alıyorum. Bu da onlardan biri, sizin için yorumlar yazısı hazırlamak istedim.

Kil maskeleri genel olarak pek kuru ciltler için uygun değildir. Evet iyi bir şekilde temizliyor ve arındırıyorlar. Ama ara sıra yapmak ve ardından cildi güzelce nemlendirmek gerekiyor. Hatta kuru cilt bakımında yüz buhar banyosu daha çok tercih ediliyor.

Peki ben kuru ciltli olmama rağmen neden bu ürünü aldım? Çünkü iyi bir temizlik sağlıyorlar ve içlerindeki mineraller de cildin beslenmesine katkıda bulunuyor. Şimdi yorumlar kısmına geçeyim ve ardından içindekiler neler birlikte bakalım.

Bee beauty termal kil maskesi thermal clay mask içindekiler

Kullandığımız ürünlerde içerik çok önemli. Bazen bize çok iyi gelen bir ürünün içeriği nedir diye baktığımızda hayal kırıklığına uğrayabiliyoruz. Tıpkı Evuloderm aloe vera özlü yüz peelingi yazımda anlattığım gibi.

Her şeyden önce Bee beauty termal kil maskesi thermal clay mask içindekiler nasıl bakalım. İçeriği bu şekilde : aqua, kaolin, glyceryl stearate, isopropyl myristate, glycerin, stearyl alcohol, hydroxyethylcellulose, silt, sodium hyaluronate, zinc pca, ceteareth-20, ceteareth-25 ve devamı için alta geçiyorum.

bee beauty termal yüz maskesi thermal clay mask içindekiler içeriği

Hem görsel olarak hem de yazarak paylaşıyorum : dimethicone, propylena glycol, hydroxyacetophenone, phenoxyethanol, disodium edta, bha, ethylhexylglycerin, parfum, ci 19140, ci 42051. Polonya’da üretilmiş ve 2×5 ml e olarak satılıyor.

Bee beauty termal kil maskesi kullananlar yorumlar

Bee beauty termal kil maskesi kullananlar genelde çok memnun. Özellikle de cildi kurutmaması konusunda. Ki buna ben de katılıyorum. Yorumlar kısmında da ilk olarak bundan bahsetmek istiyorum.

Hem dokusu hem kokusu güzel, kolay kullanımı var. Paketin içinde iki kullanımlık ürün bulunuyor. Tonikle temizlediğiniz cildinize uyguluyorsunuz. Kokusu rahatsız etmiyor. Ferahlık hissi uyandırıyor.

İçerik kısmında ikinci sırada yer alan şey zaten kaolin yani kil. Gliserin de yine ilk sıralarda, bu da o yumuşaklığı sağlayan şey oluyor. Yani kuru ciltliler de rahatça kullanabilir.

bee beauty termal yüz kil maskesi

Bee beauty ürünleri son zamanlarda dikkat çeken ve Gratis’te kolayca bulabileceğimiz bir marka oldu. Daha önce incelediğim bazı ürünleri şöyle :

Bu ürünlerle ilgili yorumları da sizlerle paylaşmıştım. Detayları için üstüne tıklayıp bakabilirsiniz.

Ürün puanlaması ve değerlendirme

Ve son olarak Bee beauty termal kil yüz maskesi için ürün puanlaması ve değerlendirme bölümüne.

Kokusu : 9/10 (kötü kokmuyor, rahatsız etmiyor)
Dokusu : 10/10 (yumuşak ve kremsi bir dokusu var)
Kullanım kolaylığı : 10/10 (temiz cilde sürün ve hafifçe ovalayıp yayın)
Temizleme kolaylığı : 10/10 (diğer kil maskeleri gibi çok katı değil, kolay temizleyebilirsiniz)
Gramaj yeterliliği : 10/10 (tüm yüz ve boyun için yetiyor)
Fiyatı : 10/10 (6.75 TL iki maske için çok uygun)
Tekrar alır mıyım? Evet.

Ben üründen memnun kaldım. Normalde kil maskesini biraz çekinerek alırdım ama bu hoşuma gitti. Sizde denemek isterseniz yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir